KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9442169

nr 944 2169

Etsning

signerad. B L, 208/280, motivet: 24x31

Utrop:

700 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 februari 2015
kl 20:01:14

23/2 19:48:34 1      Vinnande bud